World of Tanks – gra przeglądarkowa akcji

Posted on 29 czerwca 2016  in Akcja

Czterej Pancerni i Pies to już przeszłość. Dzisiaj wszyscy zachwycają się tym co proponuje świat World of Tanks. Zostać czołgistą i rywalizować o prymat wśród ludzi z całego świata to znakomita rozrywka. Uwagę graczy przykuje na pewno znakomita jakość wszystkich elementów, wszystkich detali. Począwszy od znakomicie wygenerowanych czołgów, poprzez wszelkie elementy krajobrazu jaki będziemy napotykali na swojej drodze walcząc o palmę pierwszeństwa.

gry_world_of_tanks_screen

Co decyduje o sukcesie gry?

Zadając takie pytanie w przypadku World of Tanks możemy uzyskać niezliczone ilości odpowiedzi, wszak miliony użytkowników uczestnicy w rozgrywce z własnej, nieprzymuszonej woli. Jakie zasady panują w grze WoT? Tradycyjnie na wstępie należy wybrać swój czołg z ponad setki dostępnych. Wiadomo, na początku jest on dość ubogi we wszelkie właściwości, udogodnienia ale grając regularnie możemy go permanentnie udoskonalać. To esencja gry World of Tanks gdyż tylko w ten sposób będzie można sięgać po kolejne wygrane w poszczególnych bitwach, partiach gry. Co ważniejsze, „miodność” gry wzrasta z uwagi na to, że nie jesteśmy samotną wyspą, nie możemy myśleć tylko o własnym sukcesie. Gra kładzie wysoki nacisk na kooperację i tylko dzięki wyważonej współpracy z innymi graczami możemy regularnie odnosić sukcesy na polu bitwy, a tym samym rozwijać swój czołg.

Warto się skusić i wejść do świata World of Tanks

Gra zdecydowanie bije inne tego typu rozrywki dostępne w internecie. Wysoki poziom „grywalności” zachęca do zmierzenia się z licznymi przeciwnikami i codziennych wizyt w świecie WoT. Wieczorny relaks, przerwa w pracy? Najlepiej właśnie z tą gra przeglądarkową. I na pewno nie jest to żadna bezmyślna „naparzanka”. Elementy walki wymieszane z taktycznymi to gwarant pozytywnych wrażeń.

Gameplay: