Wolni Farmerzy – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 29 czerwca 2016  in Symulacja

Gra przeglądarkowa MMO Wolni Farmerzy w której wcielimy się postać farmera mającego z sukcesami prowadzić własne gospodarstwo rolne. Trzeba wiedzieć, że w natłoku gier o takiej tematyce, z wielu względów to właśnie Wolni Farmerzy mogą cieszyć się sporym zainteresowaniem, na pewno są jednym z liderów. Dlaczego tak się dzieje, dlaczego właśnie warto w tę grę zagrać?

 gry_wolni_farmerzy_screen

Zaczynamy przygodę na roli

Rejestracja trwa moment i można szybko przystąpić do działania czyli zapoznania się ze światem gry Wolni Farmerzy. Otrzymujemy na początku pomoc w postaci „suflera” który będzie przeprowadzał nas przez początkowe etapy gry. Dzięki temu nikt nie będzie działał po omacku, nikt nie będzie miał problemów ze zrozumieniem mechanizmów Wolnych Farmerów. Naszym celem jest oczywiście zadbanie o to aby nasza farma okazała się najlepsza, aby stale ją rozwijać, by siać, hodować, sprzedawać.

Inne najlepsze gry przeglądarkowe.

Dobry przerywnik ale i wciągająca akcja

Wolni Farmerzy nie wymagają od graczy nie wiadomo jak wielkiego zaangażowania. Gra została w ten sposób zaprojektowana, posiada taki mechanizm, że wystarczy kilka minut w pracy lub wieczorem w domu by wykonać główne czynności. Oczywiście osoby spragnione dłuższej rozgrywki na swojej farmie również mogą być zadowoleni. Zagłębianie się w liczne rozwiązania mechaniki gry, obmyślanie taktyki, rozmyślanie nad zwiększaniem efektywności na farmie to coś co pozwoli spędzić przyjemne chwile przy grze Wolni Farmerzy

Ciekawa gra dla wszystkich szukających wiejskich klimatów, chcących sprawdzić się w roli właściciela farmy i nie tracić zbyt wiele czasu.