Wargame 1942 – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 4 lipca 2016  in Strategia

II Wojna Światowa to konflikt który nadal ekscytuje nie tylko historyków. Pokaźne grono graczy komputerowych szuka rozmaitych tytułów dzięki czemu będzie mogło przenieść się do połowy XX wieku i zmienić bieg historii.

Co oferuje Wargame 1942?

W grze na wstępie dostajemy tzw. Centralę i naszym celem jest jej rozbudowa. Musimy zrobić wszystko co możliwe by zyskać przewagę nad innymi graczami, musimy pozostawić ich daleko w tyle. Poprzez rozbudowę choćby własnych wojsk, poprzez liczne działania szpiegowskie, dyplomację i wiele innych aspektów będzie można poczuć klimat działań wojennych na ogromną skalę. Oczywiście niezwykle ważnym jest również prawidłowy rozwój technologiczny, przygotowanie licznych budynków odpowiadających za różnego rodzaju rozwój naszej centrali. W Wargame 1942 musimy prowadzić zrównoważone działania, tak aby nigdy nie zostać zaskoczonym przez przeciwnika.

gry_wargame_1942_screen

Walka na całego

Gra skupia u siebie prawdziwych graczy dzięki czemu nie mam mowy tutaj o walce z komputerowym przeciwnikiem. Gra przeglądarkowa Wargame1942 proponuje zatem rozrywkę na najwyższym poziomie która z upływem czasu będzie wznosiła nas na coraz wyższe poziomy. Ważnym jest że oprócz głównych zadań w grze czyli ciągłego rozwoju i podbijania innych centrali, kwater, skupić również uwagę na licznych pobocznych misjach i zadaniach. Dzięki nim otrzymać możemy bonusy, surowce, różnego rodzaju nagrody. Gra wyklucza również kompletnie bezmyślne zachowania, bezmyślne działania, trzeba naprawdę poznać tajniki dyplomacji, przygotować wszystko, każdy ruch z niezwykle dużym wyczuciem taktycznym.

Wargame 1942 to rozrywka na długie miesiące i co ważniejsze, nie czujemy w trakcie rozgrywki żadnej monotonii. Każdy dzień, każde wejście do gry gwarantuje nam pozytywne emocje, wszak to gra dla wszystkich tych którzy chcą poczuć w stu procentach czasy wielkiego wojennego konfliktu światowego.

Zagraj w inne gry online na przeglądarkę.

Gameplay: