War Thunder – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 4 lipca 2016  in Symulacja

Zostać najlepszym pilotem z czasów II wojny światowej? Teraz dzięki znakomitemu tytułowi War Thunder otrzymujemy taką możliwość. Gra MMO War Thunder przenosi gracza do czasów podniebnej walki która odbywała się w trakcie działań wojennych II wojny światowej. Jako gracze możemy usiąść za sterami jednej z wielu maszyn które brały udział w tym konflikcie.

gry_war_thunder_screen

Ustrzelić najlepszy wynik

Zaczynając swoją przygodę z samolotami w War Thunder wybieramy po prostu najlepszą dla nas maszynę z okresu konfliktu II wojny światowej. Twórcy gry przygotowali rzetelne modeli samolotów które brały wtedy udział w walce, możemy dobierać sobie maszyny różnych armii, walczących dla USA, Japonii, ZSRR czy też Niemiec lub Wielkiej Brytanii. Kto co lubi, kto na czym chce się sprawdzić. Tytuł ten cieszy się ogromną popularność z wielu przyczyn. Tworząc grę wszystko zostało odtworzone z precyzją, mamy do czynienia z doskonałą grafiką, rzutami terenów, w trakcie wykonywania kolejnych lotów, misji nie ma przypadków, nie zapomniano o zjawiskach fizycznych z jakimi związane jest latanie samolotem, walka w powietrzu. Jako smaczek do gry dodano także możliwości walki na ziemi, wtedy wybieramy maszyny takie jak choćby czołgi. Takie symulacje to najlepsze gry przeglądarkowe.

Rozwój maszyny

Oczywiście grając w tytuł MMO War Thunder nie tylko strzelamy, nie tylko staramy się zestrzelić jak największą ilość maszyn nieprzyjacielskich wojsk. Musimy cały czas inwestować w naszą maszynę. Wszak z czasem, przebiegiem rozgrywki potrzebować będziemy coraz lepszego, coraz wydajniejszego sprzętu. Poprzez różnego rodzaju misje, poprzez wygrane potyczki będziemy gromadzili niezbędne punkty, później je przeznaczając właśnie na rozwój maszyny.

Gameplay: