Urban Rivals – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 29 czerwca 2016  in Strategia

Jedyny w swoim rodzaju klimat gier karcianych czeka na nas w Urban Rivals. Miliony osób nie mogą się mylić i dlatego każdego dnia toczą w internecie niezwykle zacięte boje. Ta gra przeglądarkowa MMO jest bezpłatna i polega na zbieraniu kart różnych członków gangów ulicznych.

gry_urban_rivals_screen

Myślenie i taktyka kluczem do wygranej

Gra Urban Rivals, mimo iż jest karcianą, nie okazuje się pustą rozrywką. Żeby wygrywać, żeby odnosić sukcesy musimy naprawdę sporo się napracować, przemyśleć liczne ruchy. Zaczynając grę dostajemy osiem kart, a w trakcie walki wylosowane z nich zostaną 4 sztuki. Każda karta to różne cechy pozwalające na pokonanie licznych rywali. Mechanika gry wyklucza bezmyślność, trzeba naprawdę sporo się nagłówkować aby dobrze spożytkować posiadaną kolekcję kart. Dodatkowo można wykorzystać tzw. pliiz. System ten odpowiada za jeszcze większą moc używanych w walce kart.

 

Różne formy gry czyli rozrywka na całego

Urban Rivals to fajna gra przeglądarkowa która na pewno nie może się znudzić. Twórcy gry postawili na różnorodność trybów rozgrywki dzięki czemu oprócz tradycyjnej, głównej linii gry możemy brać udział w różnego rodzaju turniejach, zarówno przygotowanych przez pomysłodawców UR jak i samych graczy. Dodatkowo w trakcie grania można brać udział w wielodniowym turnieju który odbywa się zawsze w Koloseum. Tutaj jednak wstęp mają osoby posiadające karty o konkretnych możliwościach

 

Warto spróbować swoich sił w grze Urban Rivals, warto zainteresować się bliżej możliwościami jakie przygotowali twórcy. Jeżeli gra przypadnie do gustu to jest 100% pewności, że szybko się nie znudzi, wręcz przeciwnie, dostarczać będzie nieskończonej rozrywki, bo w to nie skończysz grać jak w inne tytuły.

Trailer: