Unlimited Ninja – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 4 lipca 2016  in MMORPG

Darmowa gra przeglądarkowa Ultimate Ninja to coś dla wszystkich zakochanych w klimatach anime. Gra typu MMORPG pozwala nam stworzyć wojownika który to stanie się centralną postacią wielkiej przygody. Wybór odpowiedniej szkoły walki oraz liczne pojedynki, wpływ na rozwój własnego wojownika, to wszystko co najlepsze spotkać nas może w tytule Unlimited Ninja.

gry_unlimited_ninja_screen

Zaczynamy przygodę w magicznym świecie

Rozpoczęcie przygody w świecie Unlimited Ninja rozpoczynamy naturalnie od przygotowania własnej postaci. Celem numer jeden jest zdecydowanie się na to do jakiej szkoły walki będziemy należeć, a gra oferuje nam aż trzy różne opcje w tym kierunku. To tam rozpoczyna się nauka naszej postaci, tam nasz wojownik zbiera pierwsze szlify, zanim zrobi cokolwiek więcej, zanim będzie gotowy do stawienia czoła przygodzie. Wybór odpowiedniej szkoły walki ma ogromny wpływ na późniejsze wydarzenia w tej grze. To poprzez selekcje nakreślamy późniejsze działania, to jak będzie prezentowała się cała ścieżka gry w przeglądarce Unlimited Ninja.

Przygodo trwaj!

Kończąc etap przygotowań wojownika rozpoczyna się główny wątek gry. W tym temacie będzie należało przygotować się na różnego rodzaju potyczki z przeciwnikami. Potyczki z żywymi przeciwnikami czyli innymi graczami jak i z postaciami które zostały wykreowane przez środowisko gry. Oczywiście Unlimited Ninja to nie tylko walka, to również różnego rodzaju zwiększanie umiejętności naszych postaci, to również zbieranie niezbędnych przedmiotów, ulepszanie własnego ekwipunku. Wszak w toku gry będziemy zmuszani do stawiania czoła coraz to bardziej wymagającym przeciwnikom.

Gameplay: