Kategoria: Symulacja

Posted on 9 lipca 2016  in Symulacja

Gry online symulacje pozwalają wszystkim zainteresowanym wcielić się w pilotów myśliwców, czołgistów, kierowców rajdowych i rywalizować w innymi ludźmi. Do tego w niektórych symulacyjnych grach przeglądarkowych będziemy budowali swoje imperium biznesowe, będziemy od podstaw planowali, zdobywali coraz to wyższe poziomy, aż zostaniemy liderami. Popularnością cieszą się także wszelkie symulacje życia, budowanie kariery w danej dziedzinie.

Symulacje przez internet cieszą się ogromnym zainteresowaniem internautów z licznych względów. Przede wszystkim oferują różny poziom zaangażowania. Znaleźć można tytuły które nie będą wymagać godzin spędzonych przed monitorem, parę chwil w trakcie pracy, wieczorem w domu po kolacji pozwoli w zupełności zrealizować zamierzone cele. Są jednak i takie które sprawiają, że gracze z wielką przyjemnością będą odkrywać coraz to nowsze poziomy, że grania wystarczy na kilka dobrych godzin, taki relaks w sobotnie popołudnie jest jak najbardziej wskazany. Symulacje najczęściej kojarzą się z obsługą różnego rodzaju pojazdów i tak grając w grę War Thunder możemy zostać sławnym pilotem. Decydując się z kolei na zagranie w tytuł Arena Mody będzie trzeba skupić się na budowaniu kariery modelki. Wiele dni, wiele godzin minie zanim dojdziemy do celu. Jednak ten typ symulacji jest właśnie tak zaprojektowany aby mozolnie budować pozycję, a przy tym nie nudzić się. Można również zbudować imperium biznesowe, takie tytuły jak Wolni Farmerzy czy też Cargo Tycoon pozwalają zajmować się prowadzeniem własnej firmy, pozwalają wpływać na jego prawidłowy rozwój.

[Top]

Kategoria: Symulacja

War Thunder – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 4 lipca 2016  in Symulacja

Zostać najlepszym pilotem z czasów II wojny światowej? Teraz dzięki znakomitemu tytułowi War Thunder otrzymujemy taką możliwość. Gra MMO War Thunder przenosi gracza do czasów podniebnej walki która odbywała się w trakcie działań wojennych II wojny światowej. Jako gracze możemy usiąść za sterami jednej z wielu maszyn które brały udział w tym konflikcie. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Symulacja

Arena Mody – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 4 lipca 2016  in Symulacja

Zostań top modelką, odnoś sukcesy w wymagającym świecie mody, podbijają najbardziej prestiżowe wybiegi świata, a także dbaj o swoje relacje z innymi osobami, spędzaj aktywnie czas pomiędzy kolejnymi pokazami mody. To właśnie świat który czeka na wszystkich tych którzy zdecydują się na tytuł Arena Mody czyli gra przeglądarkowa realnie oddająca to jak wygląda wielki świat modelingu. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Symulacja

Cargo Tycoon – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 1 lipca 2016  in Symulacja

Zostać rekinem biznesu, zostań liderem europejskiego rynku transportu towarów. To właśnie proponuje nam gra Cargo Tycoon, w której to możemy wcielić się we właściciela firmy przewozowej i będziemy rywalizowali z innymi graczami o tytuł najpotężniejszego przedsiębiorstwa którego liczne samochody będą przemierzały drogi całej Europy. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Symulacja

Niesamowite Zwierzaki – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 1 lipca 2016  in Symulacja

Marzysz by mieć swojego pupila? Chcesz opiekować się kotkiem lub psem? Teraz możesz to zrobić za pomocą znakomitej gry online gdzie wcielisz się w jego opiekuna i doprowadzisz do sukcesów. Tak właśnie przedstawia się gra przeglądarkowa Niesamowite Zwierzaki. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Symulacja

Fashion Style – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 29 czerwca 2016  in Symulacja

Top Model, Project Runway to tylko najbardziej gorące tytułu programów związanych ze światem mody. Coraz więcej osób zaczyna żywo interesować się tego typu tematyką dlatego na dobry początek warto zapoznać się z wirtualnym światem mody. To właśnie gwarantuje nam gra online FashionStyle. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Symulacja

Wolni Farmerzy – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 29 czerwca 2016  in Symulacja

Gra przeglądarkowa MMO Wolni Farmerzy w której wcielimy się postać farmera mającego z sukcesami prowadzić własne gospodarstwo rolne. Trzeba wiedzieć, że w natłoku gier o takiej tematyce, z wielu względów to właśnie Wolni Farmerzy mogą cieszyć się sporym zainteresowaniem, na pewno są jednym z liderów. Dlaczego tak się dzieje, dlaczego właśnie warto w tę grę zagrać? (więcej…)

[Top]