Kategoria: Świat gier przeglądarkowych

Strategia

Posted on 9 lipca 2016  in Świat gier przeglądarkowych

Gry strategiczne mają długą historię. Tworzone były na komputery już od kilku dekad, praktycznie od momentu gdy komputery trafiły pod strzechy. Wiele osób ceni sobie potyczki wojenne, ceni sobie budowanie własnego imperium. Jednak prawdziwą rozrywkę, zwycięstwo ma wyjątkowy smak kiedy w pokonanym polu pozostawi się żywego przeciwnika. Dlatego też od lat gry strategiczne online notują znaczący rozwój, co chwile pojawiają się liczne tytułu które mają szansę na przyciągnięcie graczy celujący w idealnie stworzone światy w jakich przyjdzie im walczyć.

Gry przeglądarkowe strategiczne wymagają od graczy wysilenia szarych komórek, nie ma możliwości bez tego aby został osiągnięty sukces. Planowanie kolejnych ruchów do przodu, przygotowanie taktyczne, panowanie nad wszystkimi aspektami, funkcjami jakie dają twórcy gier strategicznych jest niezwykle ważne. Z uwagi na mnogość dostępnych tytułów do gry przez internet rozróżnia się podkategorie. I tak możemy spotkać gry online strategiczne wojenne, osadzone w realiach konfliktu I lub II wojny światowej (np. War Game 1942). Znajdziemy liczne strategie online które wymagają od internautów budowy swojego imperium od podstaw, cofnięcia się do dawnych czasów i przemierzenia, rozwoju poprzez wszystkie epoki znane z historii (np. Forge of Empires). Osobną kategorię gier strategicznych stanowią gry karciane online gdzie na czoło wysuwa się Urban Rivals. Bardzo popularną tematyką wśród twórców i graczy są te gry które pozwalają wcielić się w rolę władcy królestwa średniowiecznego (Imperia Online) i toczyć boje z innymi o to aby zostać panem całego świata.

Wszystkie gry przeglądarkowe strategiczne są darmowe, jedynie w trakcie rozwoju akcji można ponosić dodatkowe opłaty. Brak wydatków jednak nie skazuje graczy na porażkę, to po prostu dodatki dla niecierpliwych.

[Top]

Kategoria: Świat gier przeglądarkowych

Czy gry na przeglądarkę są fajne?

Posted on 21 czerwca 2016  in Świat gier przeglądarkowych

Gry przeglądarkowe z każdym rokiem zdobywają coraz większą popularność. Z uwagi na rozwój technologii dzięki której powstają, z uwagi na coraz szybszy i dostępniejszy internet całe rzesze osób każdego dnia przenosi się do różnych światów, zgodnie ze swoimi upodobaniami decyduje się na grę w różnego rodzaju gry z poziomu przeglądarki internetowej. Warto z bliska przyjrzeć się wszystkim pozytywom, zaletom jakie niesie za sobą korzystanie z ofert producentów gier na przeglądarki internetowe.

(więcej…)

[Top]

Kategoria: Świat gier przeglądarkowych

Zapraszam do składania propozycji reklamy gry na przeglądarki

Posted on 29 stycznia 2016  in Świat gier przeglądarkowych

Państwo: Polska
Miasto: Gdynia
Imię i nazwisko: Tomasz Zawodzki
Kontakt mailowy: zawodzkitomasz@o2.pl
Opis:
Szukamy specjalistów którzy mogą przygotować dla nas odpowiedniego rodzaju informacje odnoszące się do takich kwestii jak choćby reklama gry przeglądarkowej. Czego dokładnie oczekujemy? Zachęcamy przede wszystkim do przygotowania oferty swojej firmy, bo przecież jak wiadomo różne sposoby są dobre. Tylko w ten sposób znajdziemy to co istotne, tylko w ten sposób możemy przecież utrzymać wszystko co najlepsze.


Imię i nazwisko: Leszek Balcer
Treść:
Zachęcam serdecznie do zaznajomienia się z wszystkim tym co proponuje interaktywna agencja reklamowa Strzał W Dziesiątkę. Jeżeli planujecie skuteczne reklamy, jeżeli planujecie przygotowanie wszystkiego do początku do końca na najwyższym poziomie to skorzystajcie z tego co przygotowaliśmy


Imię i nazwisko: Andrzej Topa
Treść:
Zobacz i postaw na współpracę z firmą Zen Top. Nasza reklama to oczywiście pozycjonowanie. Nasza reklama jest najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich was którzy to poszukują pomocy by skutecznie docierać do tysięcy nowych klientów. Dlatego zachęcamy serdecznie do współpracy, dlatego zalecamy wybieranie właśnie naszych rozwiązań już teraz

[Top]

Kategoria: Świat gier przeglądarkowych

Promocja gry przeglądarkowej – zlecę

Posted on 29 stycznia 2016  in Świat gier przeglądarkowych

Państwo: Polska
Miasto: Wrocław
Imię i nazwisko: Waldemar Szkapa
Kontakt mailowy: szkapawaldek@wp.pl
Opis:
Uwaga, poszukuję wszystkich najlepszych specjalistów w dziedzinie przygotowania reklamy gier pod przeglądarki. Wszystkie chwyty dozwolone, wszystkie możliwości przygotowania na najwyższym poziomie dopasowane do naszych potrzeb. Jeżeli zatem koniecznie chcecie współpracować, jeżeli planujecie przygotować wszystko w oparciu o pewne schematy do dajcie w tym miejscu ogłoszenie własne


Imię i nazwisko: Adam Kadam
Treść:
Zapraszam serdecznie do firmy SEO MASTER. Jak odbywa się promocja w internecie w naszym wykonaniu? Przede wszystkim stawiamy na pozycjonowanie. Poprzez profesjonalnie przeprowadzone usługi optymalizacji witryny internetowej możemy zaczynać działać, możemy dostarczać wszystko co najlepsze, wszystko co profesjonalnie przygotowane w dziedzinie zdobywania wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Do tego oczywiście zalecamy również działania związane z portalami społecznościowymi. Co najważniejsze, wszystko co możemy wam dostarczyć jest w wyjątkowo niskich cenach co przy korzyściach jest po prostu mega opłacalne

[Top]

Kategoria: Świat gier przeglądarkowych

Najpopularniejsze gry przeglądarkowe

Posted on 29 stycznia 2016  in Świat gier przeglądarkowych

Gracze przenieśli się na wielką skalę do internetu. To właśnie tutaj można znaleźć wielkie skupiska osób które zamiast grać w gry na PC, na konsoli, wybiera strony internetowe oferujące wirtualną rozrywkę z milionami innych osób. Gra przeglądarkowa, z angielskiego Browser Based Game – czyli gra oparta na przeglądarce – to możliwość rozrywki za pomocą przeglądarki internetowej. Oczywiście niektóre gry są tak skonstruowane, że użytkownik musi dokonać instalacji na dysku twardym ale mimo tego i tak rozgrywka będzie poprzez przeglądarkę.

Skoro tytuł związany jest z popularnymi grami przeglądarkowymi to koniecznie powinniśmy poznać chociaż kilka z nich, takich prawdziwych gigantów. Naszym celem nie jest tworzenie żadnej listy gier poprzez przeglądarki, chcemy przybliżyć wam to co każdy powinien znać jeżeli zaczyna zagłębiać się w tematykę gier przez strony www.

OGAME

Zacznijmy od gier gdzie należy planować długofalowo rozbudowę swojego królestwa, swojej osady, dziejące się w różnych okresach czasu, od współczesności, aż po dawne czasy antycznego Rzymu. Na pewno wymieniamy w tym miejscu gry typu Travian, Polanie. Nie możemy w tym miejscu pomijać również Ogame czyli podbój kosmosu. Gra od wielu lat jest jedną z najbardziej popularnych na naszej planecie, każdego dnia grają w nią niezliczone ilości osób. Grepolis z kolei pozwala nam się przenieść w czasy dawnej Grecji i walczyć o rozbudowę swojego królestwa.

Innego rodzaju grami pod przeglądarki są managery piłkarskiej. Najpopularniejsze z nich to bez dwóch zdań Hatrtrick, który mimo ubogiej grafiki jest niezwykle grywalny co ma swoje odzwierciedlenie w liczbie osób grających każdego dnia. Do tego nie zapominamy o Trophy Manager czyli również doskonały manager którego zaletą jest rozgrywanie aż 3 spotkań ligowych w tygodniu.

TROPHYMANAGER

Gry strategiczne ale nie takie jak wskazane powyżej, a raczej przygotowane z myślą tylko i wyłącznie o walce czyli wszystko co pozwala nam sięgnąć do czasów wielkich konfliktów zbrojnych. General War czyli czasy I wojny światowej to obecnie jedna z ciekawszych gier w tej tematyce. Nie oznacza to, że nie znajdziemy niczego więcej. Polecamy również dokładne zapoznanie się z rozmaitymi opcjami na gry przeglądarkowe o tematyce strategii i walki.

To tylko wycinek tego co czeka na osoby spragnione gry przez przeglądarki. Tak naprawdę wystarczy znaleźć jakąkolwiek stronę internetową z listą gier pod przeglądarki dzięki czemu będziemy mieli świadomość, że spotykamy się z wieloma doskonałymi rozwiązaniami, jest z czego wybierać

,

[Top]