Street Crime – gra przeglądarkowa akcji

Posted on 29 czerwca 2016  in Akcja

Po zasłużonej odsiadce wychodzisz na wolność i jedynym celem który Tobie przyświeca to jak najszybsze odbudowanie własnego imperium. A zadanie to na pewno nie będzie łatwe, gdyż konkurencja nie śpi i w trakcie przymusowych wakacji znakomicie rozbudowała własne struktury.

Główna linia gry to właśnie postać przestępcy który musi konsekwentnie odbudowywać swoją pozycję i struktury swojego gangu. Oprócz tego w grze Street Crime istnieje możliwość kierowania postacią detektywa. To jednak wątek poboczny.

gry_street_crime_screen

Zostań królem miasta czyli rozwój ponad wszystko

W trakcie gry musimy stale rozbudowywać swoją postać. Każdy jest opisany za pomocą licznych atrybutów, cyfr i prawidłowe równoważenie tych właśnie czynników to droga do sukcesu. Siła, wytrzymałość, zdrowie, intelekt i inne atrybuty będą niezwykle ważne w prawidłowych działaniach graczy. Oprócz tego świat gry oferuje różnego rodzaju miejsca które można odwiedzać. Siłownia, sklepy, miejsca rozrywki, bar czy też szpital. Wszystko po to aby realnie reagować na potrzeby swojej postaci.

 

Rozbudowana gra to niezliczone godziny rozrywki

Ogromnym atutem Street Crime jest oczywiście rozbudowany świat. Osoby którym zależy na spokojnym zdobywaniu kolejnych etapów, na rozłożonym w czasie rozwoju swojej postaci na pewno będą zadowolone. Można spędzić wiele godzin przy tym tytule i ani razy się nie zanudzić. Odkrywanie nowych opcji, nowych możliwości to gratka dla wszystkich których interesują fajne gry przeglądarkowe typu „mafia”.  Polecamy Street Crime, jeden z najlepszych tytułów w tych klimatach.

 

Gameplay: