Kategoria: Strategia

Berserk: The Cataclysm – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 5 lipca 2016  in Strategia

Topowa gra karciana MMO Berserk: The Cataclysm to znakomita rozrywka którzy poszukują w grach tego typu czegoś więcej niż bezmyślnej rozrywki. Gra przenosi nas do świata Laar, w którym musimy być sprytniejszy od przeciwników, musimy stosować różne taktyczne zabiegi, musimy dokładnie zastanowić się nad każdym ruchem. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Strategia

Wargame 1942 – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 4 lipca 2016  in Strategia

II Wojna Światowa to konflikt który nadal ekscytuje nie tylko historyków. Pokaźne grono graczy komputerowych szuka rozmaitych tytułów dzięki czemu będzie mogło przenieść się do połowy XX wieku i zmienić bieg historii. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Strategia

Desert Operations – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 1 lipca 2016  in Strategia

Przeglądarkowa gra strategiczna Desert Operations to obowiązkowa pozycja dla wszystkich komputerowych strategów. Możemy tutaj poprowadzić własnym państwem i celem staje się dbanie o potrzeby mieszkańców, stały rozwój w różnych dziedzinach, gospodarczej czy też militarnej. Żeby jednak mieć okazję do rozwoju gracz musi tak pokierować państwem aby zwiększało ono terytorium, by prowadziło skuteczną politykę ekspansywną. Oczywiście przeszkadzać w tym będą inni gracze, mający dokładnie identyczne cele. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Strategia

Pogromcy – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 1 lipca 2016  in Strategia

Zostań prawdziwym pogromcą, zmierz się z przeciwnikami, zdobywaj laury, wybierz jedną z najlepszych gier przeglądarkowych RPG. Pogromcy to tytuł który pozwala nam zostać wojownikiem który poprzez liczne potyczki osiągnie cel, zostanie najlepszym z najlepszych. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Strategia

Stormfall – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 1 lipca 2016  in Strategia

Na terenie królestwa Stormfall od dawna toczy się wojna. Jako jeden z lordów zamieszkujących owe królestwo musicie stawiać czoła bestiom które nieustannie atakują mieszkańców. Do tego posłuży wam starannie dobrana armia. Oprócz tego nie możecie zapominać o dyplomacji by również tą drogą doprowadzić do sukcesu i sprawić by siły zła opuściły na zawsze ziemie Stormfall. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Strategia

Nemexia – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 30 czerwca 2016  in Strategia

3…2…1 START! Nemexia to tytuł którego akcja rozgrywa się w kosmosie czyli ciekawe rozwiązanie dla wszystkich marzących o podboju tego czego ludzki wzrok nie może dosięgnąć. Ale tło akcji w grze Nemexia odnosi się do konfliktu galaktycznego w którym biorą udział trzy frakcje. Mianowicie ludzie, roboty oraz obcy. Celem jest oczywiście stłamszenie frakcji do których nie należymy. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Strategia

Urban Rivals – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 29 czerwca 2016  in Strategia

Jedyny w swoim rodzaju klimat gier karcianych czeka na nas w Urban Rivals. Miliony osób nie mogą się mylić i dlatego każdego dnia toczą w internecie niezwykle zacięte boje. Ta gra przeglądarkowa MMO jest bezpłatna i polega na zbieraniu kart różnych członków gangów ulicznych. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Strategia

Imperia Online – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 29 czerwca 2016  in Strategia

Co takiego jest fascynującego w średniowieczu, że wiele osób nie tylko pasjonuje się historycznymi faktami z tamtego okresu ale również sięga po rozrywkę która pozwala zostać władcą jednego z imperiów średniowiecznego? Na pewno Imperia Online to jedna z odpowiedzi na tak postawione pytanie. Ta gra przeglądarkowa zaprasza wszystkim na niezwykłe doznania, zaprasza na podróż w czasie, pozwala znakomicie poczuć klimat czasów średniowiecza. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Strategia

Khan Wars – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 28 czerwca 2016  in Strategia

Strategia przeglądarkowa MMO osadzona w średniowieczu czyli Khan Wars. Tytuł zadowoli wszystkich tych którzy oprócz rozrywki w średniowiecznym świecie oczekują nawiązania do historii, do faktów które miały miejsce w przeszłości. (więcej…)

[Top]