Star Wars: Old Republic – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 30 czerwca 2016  in MMORPG

Stań do walki po ciemnej lub jasnej stronie mocy. Tytuł który bije wszelkie rekordy na ekranach kin dostępny także w postaci gry przeglądarkowej MMORPG. Gra Star Wars: Old Republic to znakomita rozrywka dla osób w każdym wieku, wszak fani Gwiezdnych Wojen znajdują się w różnych pokoleniach.

Tło fabuły

Wybierając tę grę wchodzimy w sam środek konfliktu jaki toczony jest przez rycerzy Jedi z Imperium Sithów. To po jakiej stronie się ustawimy zależy tylko i wyłącznie od nas. Na pewno należy właśnie zwrócić uwagę na fabułę. Jest ona w tej grze znacznie rozbudowana niż ma to miejsce w większości innych tytułów z tej kategorii. Oprócz głównej linii działania każdej z postaci możemy mierzyć się z niezliczonych ilościach misji, jesteśmy świadkami wielu decyzji które mają wpływ na późniejszy przebieg gry. Pełna interakcja plus naturalnie w wielu sytuacja granie zespołowe, które przynosi wymierne, pozytywne efekty.

 gry_star_wars_old_republic_screen

Kim będziemy, jakie klasy oferuje Star Wars?

Rozpoczynając rozgrywkę w Star Wars: Old Republic mamy do wyboru po cztery klasy postaci z każdej ze stron. Jedi Consular, Jedi oraz żołnierz i przemytnik to postacie z jasnej strony. Z kolei po stronie ciemnej do wyboru pozostają: Inkwizytor Shitów, łowca nagród, imperialny agent oraz wojownik Shitów. Nie będzie raczej zaskoczeniem, że każda z postaci posiada inną charakterystykę oraz innego rodzaju przymioty, cechy mające wpływ na kolejne etapy rozrywki.

Warto skusić się na ten tytuł, warto zagrać w tę grę. Jako jedną z zalet należy wymienić między innymi doskonale dopracowany system sztucznej inteligencji co można zauważyć w trakcie kompletowania zespołu. Trafić do naszej ekipy mogą najróżniejsze postacie sterowane przez system które jednak odznaczają się wieloma cechami. Wiele gier tego nie oferuje.

Sprawdź najlepsze gry przeglądarkowe 2016.

Gameplay: