Runes of Magic – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 5 lipca 2016  in MMORPG

Gra przeglądarkowa MMORPG Runes of Magic to darmowa propozycja dla wszystkich tych którzy pragną eksplorować świat Taborei. Wchodząc do tego świata możemy być pewni licznych przygód z naszym udziałem. Wszystko w różnych lokacjach, zmieniających się krajobrazach, po prostu świat idealnie wykreowany do tego by wejść na najwyższy poziom rozrywki.

gry_runes_of_magic_screen

Fantasy pełną gębą

Świat Taborei wymaga od gracza by na wstępie przygotował się do swojego przeznaczenia. Dlatego na początku tworzymy swoją postać, każdy detal jest ważny. Od wyglądu, poprzez zróżnicowanie przydzielenie odpowiednich właściwości, dobór tego czym cechować się będzie nasz bohater. Naturalnie w trakcie gry nic nie stoi w miejscu i nasza postać ma szanse na pozytywną ewolucję poprzez zdobywanie licznych umiejętności, zdobywanie broni. Wszystko oczywiście związane jest z nieustanną walką. Ważnym jest aby w grze Runes of Magic zajmować się także zbieraniem kamieni runicznych. Są one niezbędne aby w sposób naturalny wpływać na zwiększenie naszej jakości.

Współpraca z innymi graczami wskazana

Jak to bywa w grach tego typu nie powinno zapominać się o współpracy z innymi graczami. To szczególnie ważny aspekt do tego by jeszcze lepiej radzić sobie z różnymi przeszkodami. Możemy w szybszy sposób zdobyć konkretne wyposażenie, możemy wymieniać różne przedmioty. Dodatkowo wartym odnotowania są różnego rodzaju turnieje typu PvP również pozwalające na uzyskiwanie licznych korzyści

Zasadniczo darmowa gra przeglądarkowa Runes od Magic zasługuje na bliższe przyjrzenie się. Jeżeli lubimy światy fantasy, jeżeli lubimy przygodę na sto procent to skosztowanie tego co proponuje ten tytuł nam to może zagwarantować.

Gameplay: