Pogromcy – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 1 lipca 2016  in Strategia

Zostań prawdziwym pogromcą, zmierz się z przeciwnikami, zdobywaj laury, wybierz jedną z najlepszych gier przeglądarkowych RPG. Pogromcy to tytuł który pozwala nam zostać wojownikiem który poprzez liczne potyczki osiągnie cel, zostanie najlepszym z najlepszych.

gry_pogromcy_screen

Jak stworzyć idealnego pogromcę?

Gra proponuje nam na wstępie stworzenie idealnego wojownika. Kreujemy postać według naszego wyobrażenia, jednak dopiero w trakcie potyczek, rozgrywki będziemy mogli zrealizować cel jakim jest ulepszanie naszego wojownika.

Gra online Pogromcy stawia przed nami liczne zadania związane z naszym wojownikiem. Musimy dbać o jego doświadczenie, zdobywać umiejętności, jak również inwestować w coraz lepsze typy broni, bez której nie mamy czego szukać w pojedynkach z innymi. Oprócz różnego rodzaju ekwipunku twórcy gry na przeglądarkę przygotowali możliwość zdobywania magicznych przedmiotów czyli elementów które dodają licznych bonusów kierowanej przez nas postaci.

Przebieg rozgrywki to niekończąca się przygoda

Możemy mieć pewność, że grając w grę przeglądarkową Pogromcy nigdy nie dojdzie do sytuacji znudzenia, wypalenia. W grze mamy tak poprowadzoną akcję, że zawsze jest coś do roboty. Oprócz głównej linii działania musimy mierzyć się z zadaniami pobocznymi. Zabić kreaturę nawiedzającą pobliską wioskę czy też wziąć udział w pojedynkach z innymi graczami.

Pogromcy proponuje wszystkim niezwykły świat który kryje wiele tajemnic, gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie. To najlepsza i oczywiście darmowa gra RPG dzięki której spędzimy wiele ekscytujących chwil w doskonale wykreowanym świecie

Gameplay: