Niesamowite Zwierzaki – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 1 lipca 2016  in Symulacja

Marzysz by mieć swojego pupila? Chcesz opiekować się kotkiem lub psem? Teraz możesz to zrobić za pomocą znakomitej gry online gdzie wcielisz się w jego opiekuna i doprowadzisz do sukcesów. Tak właśnie przedstawia się gra przeglądarkowa Niesamowite Zwierzaki.

Całość gry polega na tym aby dbać o swojego pupila, by nasz kot lub pies nie tylko zbierał laury na różnego rodzaju pokazach, prezentacjach ale również otrzymywał jedzenie, nagrody, miał czas na zabawę, by epatował dobrym humorem. To właśnie klucz do sukcesu, klucz do zwycięstwa.

gry_niesamowite_zwierzaki_screen

Jak grać w Niesamowite Zwierzaki?

Grę zaczynamy ze zwyczajnym kotem, psem i tylko od nas zależy jakim zostanie wspaniałym czempionem. Tylko i wyłącznie od nas będzie zależało czy zdobędzie dla nas rozmaite laury na najróżniejszych pokazach. Od początku trzeba inwestować w zwierzę, tak aby nie tylko się rozwijało ale również aby była nam wierne i oddane. Rozwój pieska lub kotka doprowadzi do tego że odblokowane zostaną kolejne możliwości w grze Niesamowite Zwierzaki, a tym samym nasza rozgrywka stanie się jeszcze pasjonująca. Z czasem będzie można wybierać się z naszym pupilem na różnego rodzaju konkursy i wystawy gdzie cel jest jasno określony, zdobycie głównej nagrody.

Nie jesteśmy sami – rywalizacja i kooperacja z innymi graczami

Oczywiście gra online Niesamowite Zwierzaki nie odnosi się jedynie do samotnej rozgrywki. W grze biorą udział niezliczone rzesze graczy dzięki czemu możemy zasmakować rywalizacji, konkurujemy z żywym przeciwnikiem. Tym bardziej smak zwycięstwa jest pyszniejszy. Oprócz tego możemy zrzeszać się w różnego rodzaju kluby, gildie i wtedy naszym celem jest pełna kooperacja, tak aby jak największa graczy uzyskiwała sukces, otrzymywała liczne bonusy, liczne dodatkowe atrybuty.

Niesamowite Zwierzaki to gra przeglądarkowa która nigdy się nie znudzi, która proponuje tak wiele ciekawych opcji, pozwala na zdobywanie coraz to wyższego zaawansowania. Zachęcamy do skorzystania z tej właśnie gry i zagranie w inne fajne gry przeglądarkowe.