Metin2 – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 4 lipca 2016  in MMORPG

Kamienie Metin to niszczycielska moc która zagroziła światu. Dlatego nie stój biernie tylko już dzisiaj stań na ich drodze. Znakomita gra przeglądarkowa MMORPG Metin 2 przeniesie Cię na Daleki Wschód gdzie trzeba będzie zmierzyć się w różnych potyczkach, przeżyć wiele przygód, zaprowadzić ład, przywrócić równowagę w świecie.

Czym jest Metin2?

Darmowa gra online Metin2 to świat fantasty i klimat dalekiego wschodu. Takie połączenie wyszło na dobre gdyż świat ten jest w stanie wciągnąć każdego. Tło fabularne gry odnosi się do kamieni Metin które to sprawiły, że została zburzona harmonia świata, sielanka stała się wspomnieniem. Rozpoczął się wielki konflikt, klany i królestwa toczą ze sobą wyniszczające walki. Jako jeden z bohaterów należy położyć temu kres poprzez zniszczenie kamieni Metin.

gry_metin2_screen

Jak grać w Metin2?

Decydując się na wejście do świata gry Metin2 wybieramy jedno z trzech królestw w którym będziemy działać, a także, co oczywiste, musimy dokładnie przygotować swoją postać do działania.  Twórcy gry przewidzieli dla nas wybór kilku postaci i tak możemy zdecydować się zostać ninją, wojownikiem, Szamanem, wilkołakiem lub też kimś o tajemniczej nazwie Sura. Należy dokładnie przemyśleć swój wybór gdyż każda z postaci posiada specjalne, oryginalne zdolności, niepowtarzające się u innych. Taki wybór w pewien sposób determinuje późniejsze działania, późniejszą taktykę w grze Metin2.

Metin2 to jeden z topowych tytułów na rynku gier MMORPG dzięki czemu oprócz głównej linii działania nasza postać zmuszona jest do wykonywania licznych pobocznych misji, zdobywania doświadczenia, ekwipunku, rozwoju różnorodnych umiejętności.

Kooperacja z innymi

Metin2 jako darmowa gra online proponuje nam także możliwości zrzeszania się w gildie. Dzięki temu bierzemy udział w licznych potyczkach, walkach z innymi graczami, zdobywając tym samym dodatkowe punkty dla naszej gildii.

Nie sposób przejść obok tytułu Metin2. Ta gra przeglądarkowa jest obecnie najpopularniejsza wśród innych podobnych. Niezliczone rzesze graczy których spotkać można w świecie wykreowanym w Metin, ciekawa mechanika gry oraz stały rozwój postaci to najważniejsze atuty, nie pozwalające nawet na chwilę nudy.

Sprawdź inne gry przeglądarkowe RPG.

Gameplay: