League of Angels 2 – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 6 lipca 2016  in MMORPG

Zostań liderem oddziału aniołów które muszą wykonać niezwykle niebezpieczną misję. Gra toczy się o to kto będzie panował nad światem, a twoim zadaniem jest tak pokierować aniołami aby przepędzić raz na zawsze hordy złych demonów.

Nowy, lepszy wymiar gry Leauge of Angels

Dostajemy kontynuację popularnego tytułu Leauge of Angels który podbił serca wszystkich fanów gier przeglądarkowych typu MMORPG.

Grając w ten tytuł musimy sprawić wszystko co w naszej mocy aby demony wraz z orkami nie zdobyły władzy nad światem. Trzeba wiedzieć, że poprzez liczne misje, walki zdobywamy doświadczenie dla naszego zespołu aniołów. Każdy z aniołów cechuje się różnym zestawem umiejętności i właściwości. W ramach przechodzenia kolejnych etapów, niszczenia kolejnych wrogów otrzymujemy lepsze właściwości, lepszy ekwipunek, nasza drużyna staje się coraz mocniejsza i wrogowie na myśl o niej drżą ze strachu.

gry_league_of_angels_2_screen

Nie tylko walka za złem

Jak to mają w zwyczaju gry online MMORPG i w League of Angels 2 otrzymamy dodatkowe zadania do wykonania, dodatkowe nakłady rozrywki. Rywalizacja z innymi graczami, konkursy w ramach tak zwanego PVP (player vs player) to znakomity przerywnik pomiędzy główną linią fabularną gry ale również możliwość zdobywania licznych bonusów.

Grafika i dźwięk na wysokim poziomie

Każdy kto oprócz tak zwanej grywalności poszukuje w grach przeglądarkowych estetycznych wrażeń związanych z grafiką i muzyką nie będzie zawiedziony tym co proponuje Leauge of Angels. Kontynuacja została przygotowana w sposób perfekcyjny, pełen trzeci wymiar, zamiast 2D znanego z poprzedniej części. Muzyka natomiast zawładnie uszami graczy, nie chce się jej po prostu wyłączać. Zalecamy zatem przetestowanie tej gry. Darmowa gra przeglądarkowa Leauge of Angels 2 to naprawdę topowy tytuł w przedziale MMORPG.

Gameplay: