Kings Road – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 30 czerwca 2016  in MMORPG

Tajemnicze zgromadzenie marzy o tym by w pełni przejąć we władanie krainę Alderstone. Do tego niezliczone ilości potworów i kreatur nękające mieszkańców tej niegdyś przepięknej ziemi sprawiają, że musisz wcielić się w postać rycerza który przywróci nadzieję mieszkańcom i zaprowadzi należy porządek. Poprzez wędrówkę po krainie Alderstone będziesz musiał mierzyć się w licznych walkach aż do szczęśliwego finału.

Jak przebiega rozgrywka w Kings Road?

Przed każdym graczem postawiono dwa najważniejsze cele. Pierwszy z nich to naturalnie rozbijanie w pył kolejnych przeszkód w postaci niezbyt sympatycznie nastawionych kreatur. Drugim celem jest ciągłe doskonale, ulepszanie własnej postaci. Nasz rycerz na przestrzeni kolejnych osiągnięć staje się coraz silniejszy. Oprócz tego nie ma szans abyśmy nie wciągnęli się w fabułę Kings Road. Z każdym naszym działaniem odkrywamy niezwykle ciekawie wykreowany świat Alderstone, każdego dnia czekają na nas nowe atrakcje. Dodatkowo twórcy gry przewidzieli liczne zadania poboczne dzięki czemu rozgrywka nigdy się nie nudzi, jest zawsze arcyciekawie.

gry_kings_road_screen

Wybieramy postać która osiągnie chwałę

Zanim rozpoczniemy walkę na śmierć i życie, zanim będziemy dążyć do nieśmiertelnej chwały należy wybrać postać którą będziemy grać. Do wyboru rycerz, łucznik lub czarodziej. Każdy posiada inne zdolności, każdy będzie rozwijał się w inny sposób. W trakcie gry możemy rozbudować naszą postać, dostajemy niezwykle ważne doświadczenie, rozwijamy zdolności oraz naturalnie musimy zadbać o coraz lepszy ekwipunek bez którego raczej nie mamy czego szukać w potyczkach z hordami potworów.

Grafika na plus

Oprócz niezwykłej „grywalności” Kings Road należy zwrócić uwagę na fantastycznie przygotowaną grafikę. Wszystko przygotowane w sposób nadzwyczaj profesjonalny, nie ma mowy o jakichkolwiek niedoróbkach, dzięki czemu mamy do czynienia z grą która łączy w sobie dwa najważniejsze elementy których poszukują gracze spragnieni rozrywki na najwyższym poziomie – niezwykła miodność plus grafika.

Warto zagrać w Kings Road, warto wybrać jeden z najlepszych obecnie tytułów na rynku gier przeglądarkowych RPG.

Gameplay: