Imperia Online – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 29 czerwca 2016  in Strategia

Co takiego jest fascynującego w średniowieczu, że wiele osób nie tylko pasjonuje się historycznymi faktami z tamtego okresu ale również sięga po rozrywkę która pozwala zostać władcą jednego z imperiów średniowiecznego? Na pewno Imperia Online to jedna z odpowiedzi na tak postawione pytanie. Ta gra przeglądarkowa zaprasza wszystkim na niezwykłe doznania, zaprasza na podróż w czasie, pozwala znakomicie poczuć klimat czasów średniowiecza.

 gry_imperia_online_screen

Budujemy średniowieczne imperium

Imperia Online zaczyna się od tego, że każdy gracz wybiera jedną z trzech dostępnych w grze nacji, po czym otrzymuje kawałek ziemi który naturalnie należy rozwijać, który naturalnie należy przekształcić z nic nieznaczącej prowincji w ogromne imperium średniowieczne. Gra toczona jest w czasie rzeczywistym dlatego regularność odwiedzin swoich posiadłości jest jak najbardziej wskazana. Żeby prawidłowo rozwijać swoje imperium, żeby osiągać coraz większe sukcesy w średniowiecznych krainach Imperium Online należy codziennie meldować się w grze i prawidłowo zarządzać tym co posiadamy. Naturalnie rozbudowujemy nasze włości, rozwijamy technologie, badania, budujemy armię, wszystko ku jednemu celowi, mianowicie zbudowania największego imperium.

Gra która przyciąga!

Imperia Online to gra przeglądarkowa która jest w stanie przyciągnąć na długą rozgrywkę. Znakomicie wykreowany świat średniowieczny, różnorodność prowadzenia rozgrywki, liczne zmiany i niezliczone ilości graczy którzy rywalizują ze sobą w czasie rzeczywistym to największe atuty tej gry w przeglądarce. Wszystko to naturalnie z poziomu przeglądarki internetowej

Gameplay: