Kategoria: MMORPG

Posted on 9 lipca 2016  in MMORPG

MMORPG czyli gry które to proponują nam wycieczkę do wirtualnego świata gdzie spotkać można niezliczone ilości innych graczy, przeżyć wspaniałe przygody. W większości przypadków gdy chodzi o gry online MMORPG wcielamy się w konkretną postać, która ma liczne zadania do wykonania, trzeba ją rozwijać, zdobywać coraz lepsze umiejętności.

Prawdziwy boom na wszelkie gry przeglądarkowe, gry online MMORPG nastąpił w momencie kiedy dostęp do internetu spowszedniał. Producent wydający taką grę zapewnia wszystko co niezbędne do rozrywki na najwyższym poziomie. Tworzone są odpowiednie światy, fabuły, całe zaplecze technologiczne. Trudno oceniać ile obecnie jest na świecie tytułów w tej kategorii i jak wiele osób każdego dnia zasiada do rozgrywki w najróżniejsze gry MMORPG.

Po czym poznamy że mamy do czynienia z grą MMORPG?

Jak w przypadku każdej kategorii gier online można jednoznacznie, na podstawie kilku cech jednoznacznie stwierdzić z czym mamy do czynienia. Mianowicie wszelki gry tego typu posiadają dokładnie skrojoną fabułę, każdy z grających musi przygotować swoją postać, przez cały czas wpływać na jej rozwój. W grze dochodzi do licznych potyczek z przeciwnikami oraz należy wykonać liczne zadania. Dodatkowo tworzy się możliwości zrzeszania graczy w najróżniejszego rodzaju klany czy też gildie co powoduje, że należy w trakcie rozgrywki również kooperować.

Darmowe gry przeglądarkowe MMORPG

Współczesne gry online MMORPG są darmowe, nie trzeba płacić za dostęp do nich. Natomiast wszelkie dodatki, różne bonusy mogą wymagać już płatności. Jednak nie płacący nie muszą obawiać się że będą mieli mniej szans. Po prostu opłaty ułatwiają pewne sprawy, nie wpływając mocno na przebieg całości.

Grający w tytułu z gatunku MMORPG chwalą sobie przede wszystkim możliwość przeniesienia się do alternatywnego świata, możliwość przeżywania coraz to nowszych przygód, możliwość poznawania nowych osób. Grając w tego typu tytuły na pewno nie można mówić o nudzie, o tym, że w pewnym momencie rozrywka osiągnie zerowy poziom. Te gry online ewoluują, światy w których się toczy rozgrywka są naprawdę ogromne. Z uwagi na mnogość pozycji w które mogą zagrać gracze trudno wymienić wszystkie tytułu ale na pewno warto zainteresować się bliżej choćby takimi grami przeglądarkowymi MMORPG jak choćby: World of Warcraft, Tibia, Metin2, Tera czy Lineage II

[Top]

Kategoria: MMORPG

League of Angels 2 – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 6 lipca 2016  in MMORPG

Zostań liderem oddziału aniołów które muszą wykonać niezwykle niebezpieczną misję. Gra toczy się o to kto będzie panował nad światem, a twoim zadaniem jest tak pokierować aniołami aby przepędzić raz na zawsze hordy złych demonów. (więcej…)

[Top]

Kategoria: MMORPG

Tibia – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 5 lipca 2016  in MMORPG

Tibia to tytuł który znany jest nie tylko graczom gier online. To niejako w pewnym sensie zjawisko kulturowe, gra od wielu lat bije wszelkie rekordy popularności. (więcej…)

[Top]

Kategoria: MMORPG

Runes of Magic – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 5 lipca 2016  in MMORPG

Gra przeglądarkowa MMORPG Runes of Magic to darmowa propozycja dla wszystkich tych którzy pragną eksplorować świat Taborei. Wchodząc do tego świata możemy być pewni licznych przygód z naszym udziałem. Wszystko w różnych lokacjach, zmieniających się krajobrazach, po prostu świat idealnie wykreowany do tego by wejść na najwyższy poziom rozrywki. (więcej…)

[Top]

Kategoria: MMORPG

Metin2 – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 4 lipca 2016  in MMORPG

Kamienie Metin to niszczycielska moc która zagroziła światu. Dlatego nie stój biernie tylko już dzisiaj stań na ich drodze. Znakomita gra przeglądarkowa MMORPG Metin 2 przeniesie Cię na Daleki Wschód gdzie trzeba będzie zmierzyć się w różnych potyczkach, przeżyć wiele przygód, zaprowadzić ład, przywrócić równowagę w świecie. (więcej…)

[Top]

Kategoria: MMORPG

Unlimited Ninja – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 4 lipca 2016  in MMORPG

Darmowa gra przeglądarkowa Ultimate Ninja to coś dla wszystkich zakochanych w klimatach anime. Gra typu MMORPG pozwala nam stworzyć wojownika który to stanie się centralną postacią wielkiej przygody. Wybór odpowiedniej szkoły walki oraz liczne pojedynki, wpływ na rozwój własnego wojownika, to wszystko co najlepsze spotkać nas może w tytule Unlimited Ninja. (więcej…)

[Top]

Kategoria: MMORPG

Bleach Online – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 4 lipca 2016  in MMORPG

Bleach Online to tytuł który wiele mówi wszystkim osobom interesującym się zjawiskiem mangi. Niezwykle popularne anime japońskie które doczekało się obecnie przygotowania wersji wirtualnej, możemy przenieść się w świat Bleach i przeżywać przygody które do tej pory można było śledzić biernie. Tło akcji Bleach Online to odwieczna walka dobra ze złem. Tutaj pod postacią Shinigami oraz Hollows. Ci pierwsi to dobrzy bogowie mający opiekować się ludzkością, Ci drudzy to oczywiście siły czarnych mocy czyli duchy, demony mające na celu gnębić ludzki. (więcej…)

[Top]

Kategoria: MMORPG

God of Gods – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 30 czerwca 2016  in MMORPG

Pobij licznych nieprzyjaciół, stwórz własne imperium, zostań bohaterem którego imię będzie wielbione przez następne wieki. Zachęta na spróbowanie God of Gods wyjątkowo ciekawa, a jeżeli powiemy że gra jest w pełni darmowa to mamy najlepsze rozwiązanie gdy mowa o rozgrywce w klimacie MMO i RPG. Dlaczego należy koniecznie spróbować świata stworzonego w God of Gods? (więcej…)

[Top]

Kategoria: MMORPG

Star Wars: Old Republic – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 30 czerwca 2016  in MMORPG

Stań do walki po ciemnej lub jasnej stronie mocy. Tytuł który bije wszelkie rekordy na ekranach kin dostępny także w postaci gry przeglądarkowej MMORPG. Gra Star Wars: Old Republic to znakomita rozrywka dla osób w każdym wieku, wszak fani Gwiezdnych Wojen znajdują się w różnych pokoleniach. (więcej…)

[Top]

Kategoria: MMORPG

Kings Road – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 30 czerwca 2016  in MMORPG

Tajemnicze zgromadzenie marzy o tym by w pełni przejąć we władanie krainę Alderstone. Do tego niezliczone ilości potworów i kreatur nękające mieszkańców tej niegdyś przepięknej ziemi sprawiają, że musisz wcielić się w postać rycerza który przywróci nadzieję mieszkańcom i zaprowadzi należy porządek. Poprzez wędrówkę po krainie Alderstone będziesz musiał mierzyć się w licznych walkach aż do szczęśliwego finału. (więcej…)

[Top]