God of Gods – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 30 czerwca 2016  in MMORPG

Pobij licznych nieprzyjaciół, stwórz własne imperium, zostań bohaterem którego imię będzie wielbione przez następne wieki. Zachęta na spróbowanie God of Gods wyjątkowo ciekawa, a jeżeli powiemy że gra jest w pełni darmowa to mamy najlepsze rozwiązanie gdy mowa o rozgrywce w klimacie MMO i RPG. Dlaczego należy koniecznie spróbować świata stworzonego w God of Gods?

gry_god_of_gods_screen

Esencja rozgrywki

Gra przeglądarkowa God of Gods proponuje nam szybką rejestrację oraz stworzenie postaci. Atutem jest tutaj niewątpliwie możliwość bardzo szybkiego rozwoju, zdobywania kolejnych etapów. Nasza postać będzie miała liczne okazje by rozwijać doświadczenie podczas zróżnicowanych misji, walk z wrogami.

Doskonałe wrażenia estetyczne

Gra oprócz doskonale dopracowanej mechaniki na pewno zwraca uwagę przygotowaniem graficznym, w każdym detalu. Połączenie technologii 2D i 3D wyszło tutaj na zdrowie. Mamy do czynienia z przepięknie przygotowaną grafiką, doskonale zrealizowanymi postaciami, a co ważniejsze, wszystkie lokacje, świat w którym przebywamy jest idealnie wykreowany. Na pewno zadowoli to największych malkontentów, praktycznie nie ma się do czego przyczepić. Całość rozgrywki uprzyjemnia przyjemna muzyka oraz efekty dźwiękowe. Nie ma mowy o jakimkolwiek przypadku.

Zarejestruj się zatem w kilka sekund w grze przeglądarkowej God of Gods i rozpocznij walkę o lepsze jutro. Na pewno w miarę postępów w grze poczujesz wielką radość i zostaniesz jednym z najlepszych wojowników, pogromcom licznych bestii.

Gameplay: