Fashion Style – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 29 czerwca 2016  in Symulacja

Top Model, Project Runway to tylko najbardziej gorące tytułu programów związanych ze światem mody. Coraz więcej osób zaczyna żywo interesować się tego typu tematyką dlatego na dobry początek warto zapoznać się z wirtualnym światem mody. To właśnie gwarantuje nam gra online FashionStyle.

 

Tworzymy idealną modelkę

W grze Fashion Style odpowiadamy za stworzenie modelki która będzie naszą postacią. To właśnie na wstępie wybieramy różnego rodzaju atrybuty naszej modelki, nadajemy jej konkretny wygląd, wszystko to o czym marzą niezliczone ilości dziewczyn widząc na wybiegach modelki. Gra przeglądarkowa online oczywiście nie ogranicza się na tym by stworzyć postać modelki. Kiedy postać będzie gotowa należy rozpocząć współpracę z profesjonalną agencją modelek i ruszyć na podbój wybiegów Mediolanu czy Paryża.

gry_fashion_style_screen

A może być tak projektować ciuchy?

Oczywiście gra pozwala nam również na projektowanie modnych ubrań. We własnej pracowni będziemy mogli projektować co nam się dowolnie podoba, a następnie prezentować światu swoje realizacje. Zatem zarówno osoby marzące o sławie modelki jak i te dla których najważniejszym jest możność projektowania będą niezwykle zadowolone z tego co daje Fashion Style.

 

Wciągający świat mody

Może się wydawać, że wskazane wyżej argumenty odpowiadające za opis gry Fashion Style nie gwarantują rozrywki na wysokim poziomie. Oczywiście w wirtualnym świecie mody należy wykonywać liczne czynności tak aby nasza modelka cały czas się rozwijała, by nie zapominała o codzienności życia. Naprawdę doskonała gra dla dziewczyn, warto spróbować swoich szans w tym świecie.