Elsword – gra przeglądarkowa akcji

Posted on 5 lipca 2016  in Akcja

Staw czoło przygodzie, zostań tym który będzie mógł uratować Elios przed ostateczną zagładą. Walcz z potworami, rozwijaj postać, współpracują z innymi graczami, wszystko w Twoich rękach. To właśnie oferuje nam gra przeglądarkowa MMORPG Elsword, to właśnie wstęp po którym nie ma wyjścia, ten tytuł musi stać się obowiązkowy.

gry_elsword_screen

Przenieśmy się do Elios

Tradycyjnie jak ma to miejsce w tego typu tytułach jesteśmy zmuszeni do tego by podjąć rękawice i ocalić Elios. Niestety złe moce zniszczyły sielankę, sprowadziły na ten świat mroczne wieki co musi zostać ukrócone. Jedynym ratunkiem jesteśmy my i nasze poszukiwanie elementów magicznego kryształu. Dopiero zebranie wszystkich części pozwoli na wygraną. Zanim ruszymy ku przygodzie życia musimy zbudować swoją postać. Wybieramy spośród różnych bohaterów takich jak Elsword, Aisha czy Raven. Każda z tych postaci posiada swoje właściwości, ma inne moce których używa do niszczenia kolejnych potworów. Z biegiem czasu, zdobywaniem kolejnych etapów nasza postać może się rozwijać, uzyskiwać lepsze umiejętności.

Znakomita oprawa, znakomita grafika

Gra przeglądarkowa online Elsword proponuje nam również znakomitą grafikę. Co prawda wiele osób może negatywnie odczytywać informacje o tym, że gra toczy się z rzutu 2D jednak to akurat ogromna zaleta. Takie przygotowanie mechanizmu gry prowadzi do tego, że wielu graczy przypomni sobie niezapomniane tytuły wszelkich bijatyk gdzie właśnie w ten sposób odbywały się walki. Odpowiednie rzut plus umiejętne stosowanie kombinacji klawiszy w trakcie walk to nie lada gratka, nie tak często obecnie spotykana w tytułach o takiej tematyce.

Darmowa gra przeglądarkowa Elsword oczywiście nie stoi w miejscu. Od graczy wymaga się oprócz codziennej walki kooperacji z innymi postaciami biorącymi udział w grze. Liczne aktualizacje sprawiają, że zawsze czeka na nas coś nowego.

Gameplay: