Cargo Tycoon – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 1 lipca 2016  in Symulacja

Zostać rekinem biznesu, zostań liderem europejskiego rynku transportu towarów. To właśnie proponuje nam gra Cargo Tycoon, w której to możemy wcielić się we właściciela firmy przewozowej i będziemy rywalizowali z innymi graczami o tytuł najpotężniejszego przedsiębiorstwa którego liczne samochody będą przemierzały drogi całej Europy.

Prowadzenie firmy nigdy nie jest łatwą sprawą, wymaga umiejętności, strategicznego myślenia, podejmowania racjonalnych decyzji. Cargo Tycoon to atrakcyjna propozycja dla wszystkich lubiących najlepsze gry przeglądarkowe z serii tycoon, wszystkich strategów oraz osoby interesujące się grami typu managery.

gry_cargo_tycoon_screen

Realizm ponad wszystko

Zakładając swoją firmę przewozową w grze Cargo Tycoon mamy pewność otrzymania rozgrywki na bardzo realnym poziomie. Nie ma mowy tutaj o dziwnych sytuacjach związanych z nieracjonalną ekonomią, o różnych bonusach które pozwolą w kilka chwil znacznie powiększyć przewagę nad konkurencją. Wybieramy na wstępie jedno z wielu dostępnych miast i tam powstaje siedziba naszej firmy. Na początku nie ma również większej filozofii jeżeli mowa o rozgrywce. Powinniśmy po prostu przyjmować odpowiednie zlecenia, powinniśmy przewozić towary pomiędzy konkretnymi punktami, wskazanymi przez kontrahentów. Oczywiście na początku dysponujemy skromną liczbą pojazdów i do tego nie jesteśmy w stanie wybierać wszystkich zleceń.

Rozwój firmy transportowej

W toku działań w Cargo Tycoon powinniśmy stale dążyć do rozwoju firmy. Zarabiane pieniądze inwestować w zakup nowych pojazdów co znacznie zwiększy nasze możliwości przewozowe. Oczywiście dbamy i o inne aspekty naszej firmy przewozowej. Zatrudniamy personel, szkolimy kierowców, inwestujemy w nowe filie naszego przedsiębiorstwa. Nie wolno o niczym zapominać bo jakiekolwiek zaniechania mogą skończyć się tragicznie. Samochody transportowe muszą być zawsze przygotowane do trasy, nie mają prawa się w trakcie kursów popsuć, kierowcy winni być wypoczęci. To wszystko spoczywa na naszych barkach, prawidłowa logistyka to jeden z największych atutów tej gry i musimy o tym pamiętać.

Gra przeglądarkowa Cargo Tycoon gwarantuje nam wielogodzinną rozrywkę każdego dnia. Gdy mowa o grach typu tycoony to jest to zdecydowanie top. Ciekawe rozwiązania ekonomiczne, darmowe granie czyli to co tygrysy lubią najbardziej

Gameplay: