Bleach Online – gra przeglądarkowa MMORPG

Posted on 4 lipca 2016  in MMORPG

Bleach Online to tytuł który wiele mówi wszystkim osobom interesującym się zjawiskiem mangi. Niezwykle popularne anime japońskie które doczekało się obecnie przygotowania wersji wirtualnej, możemy przenieść się w świat Bleach i przeżywać przygody które do tej pory można było śledzić biernie. Tło akcji Bleach Online to odwieczna walka dobra ze złem. Tutaj pod postacią Shinigami oraz Hollows. Ci pierwsi to dobrzy bogowie mający opiekować się ludzkością, Ci drudzy to oczywiście siły czarnych mocy czyli duchy, demony mające na celu gnębić ludzki.

gry_bleach_online_screen

Stajemy do walki!

W Bleach Online stajemy do walki po stronie dobra, zostajemy jednym z tzw. Shinigami. Otrzymujemy własną, oryginalną postać, która została naturalnie wyposażona w różnego rodzaju właściwości, posiada liczne umiejętności, wszystko to ma na celu pomóc w walce ze złem. Gdy przyjdzie nam już zagrać w ten tytuł to możemy jednoznacznie podzielić grę na dwa etapy, niejako na dwa światy. Jeden z nich będzie zmuszał nas do walki, do pokonywania coraz to nowych przeciwników. Drugi świat to ten w którym jesteśmy zmuszeni do wykonywania licznych zadań dodatkowych, gdzie zachodzą interakcję pomiędzy Shinigami. Tutaj także rozwijamy postać, dodajemy jej licznych nowych umiejętności czy też narzędzi niezbędnych do jeszcze lepszych walk. W trakcie samej walki musimy wszystko dokładnie przemyśleć, w Bleach Online kładzie się nacisk nie tylko na prawidłowe kierowanie postaci, jej rozwojem ale również na taktyczne umiejętności za każdym razem gdy na naszej drodze stanie przeciwnik.

Dlaczego warto zagrać w Bleach Online?

Nawet kiedy nie jesteśmy zwolennikami klimatów anime, mangi, możemy dać się wciągnąć w świat wykreowany przez tę grę. Na pewno wiele osób będzie zachwycona nie tylko możliwościami mechaniki gry przeglądarkowej online, jej poziomem grywalności. Doskonale zrealizowana grafika i oprawa muzyczna, ujęte wszystko w całość to dla nas gwarancja doskonałej rozrywki. Przy grze Bleach Online nie sposób po prostu się nudzić.

Gameplay: