Berserk: The Cataclysm – gra przeglądarkowa strategiczna

Posted on 5 lipca 2016  in Strategia

Topowa gra karciana MMO Berserk: The Cataclysm to znakomita rozrywka którzy poszukują w grach tego typu czegoś więcej niż bezmyślnej rozrywki. Gra przenosi nas do świata Laar, w którym musimy być sprytniejszy od przeciwników, musimy stosować różne taktyczne zabiegi, musimy dokładnie zastanowić się nad każdym ruchem.

Berserk: The Cataclysm nie jest na pewno karcianką w tradycyjnym rozumieniu. Oczywiście gra opiera się na systemie zbierania kart, dostępu do tych coraz lepszych, budowania tali które gwarantują jeszcze więcej rozrywki, dają znakomite możliwości w walce z żywym jak i komputerowym przeciwnikiem. Trzeba dodać, że w grze znajdziemy innowacyjne i niezwykle oryginalne rozwiązania które powodują że gra wybija się na jednego z liderów tytułów w klimacie karcianych MMO.

gry_berserk_the_cataclysm_screen

Zaczynam rozgrywkę – walczymy o lepsze jutro!

W grze karcianej Berserk: The Cataclysm jesteśmy przeniesieni do świata Laar który to niestety prezentuje opłakany stan. Nie pozostał tam kamień na kamieniu. Dziś rządzą tam liczne niebezpieczeństwa, nie wiadomo kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Dlatego należy mieć się na baczności, należy tak postępować aby zawsze być przygotowanym na walkę, by gromadzić liczne zaplecze w postaci różnych przedmiotów oraz naturalnie surowców.

Główny cel jaki przyświeca tej grze to oczywiście kolejne podboje. Musimy zrobić wszystko aby podbijać kolejne ziemie, nie bacząc czy za przeciwnika mamy innych graczy czy też komputer. Naturalnie im większe zasoby ziemi w naszym posiadaniu tym więcej uzyskujemy z nich funduszy, mamy dostęp do większej liczby surowców co pozwala nam na rozwój swojego terytorium, osiąganie wyższych poziomów.

Niezliczone ilości kart w grze

Z tym twierdzeniem – niezliczone – to mała przesada, ale twórcy Berserk: The Cataclysm proponują nam więcej niż 1000 kart o różnych możliwościach, mających różne właściwości. Odpowiednie gromadzenie kart, umiejętne korzystanie z nich pozwala na zwiększanie swoich szans w walkach, pozwala skutecznie przemierzać świat Laar. To jak dopasujemy konkretne karty do danej potyczki jest tutaj kluczowe. Na samą już walkę nie mamy wpływu i dlatego właśnie ów karty i ich moc są najważniejsze.

Dodatkowe atrakcje dla graczy

Warto wspomnieć, że projektując fajną grę przeglądarkową RPG Berserk: The Cataclysm pomyślano także o pobocznych zadaniach, o pobocznych atrakcjach w trakcie toczonych rozgrywkach. Gracze mogą brać udział w różnych turniejach z ciekawymi nagrodami, które później mogą się przydać w grze.

Gra cały czas ewoluuje, gra cały czas jest rozwijana dlatego nie ma mowy o tym by dojść do przysłowiowej ściany i tym sposobem stwierdzić iż nic więcej z tego tytułu nie da się wycisnąć. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z grą karcianą Berserk: The Cataclysm która na pewno dostarczy multum rozrywki.

Gameplay: