Arena Mody – gra przeglądarkowa symulacja

Posted on 4 lipca 2016  in Symulacja

Zostań top modelką, odnoś sukcesy w wymagającym świecie mody, podbijają najbardziej prestiżowe wybiegi świata, a także dbaj o swoje relacje z innymi osobami, spędzaj aktywnie czas pomiędzy kolejnymi pokazami mody. To właśnie świat który czeka na wszystkich tych którzy zdecydują się na tytuł Arena Mody czyli gra przeglądarkowa realnie oddająca to jak wygląda wielki świat modelingu.

Tworzymy modelkę idealną

Każdy kto decyduje się na karierę modelki wie że nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach. Rozpoczynając swoją przygodę w grze online Arena Mody musimy dokładnie przygotować naszą postać. Każdy detal wyglądu, każdy szczegół powinien zostać dokładnie przemyślany. Jednak sama prezencja, sam wygląd to wciąż za mało.

gry_arena_mody_screen

Rozwój postaci

Grając w Arena Mody musimy cały czas rozwijać swoją postać, bez tego raczej nie mamy czego szukać w wymagającym świecie mody. Trzeba nam zatem wiedzieć, że nie spędzamy czasu tylko na strojeniu się. Musimy zainwestować w siebie, musimy mieć pieniądze na to aby kupować nowe ubrania, by zadbać o formę, by inwestować w różnego innego rodzaju rzeczy. Dlatego od początku szukamy okazji do zarobku. Równocześnie kupujemy przedmioty, ubrania, dodatki i wiele więcej. Im wyższy poziom osiągamy w grze tym oczywiście większy wybór ciekawych produktów do zakupienia. Oczywiście dbać należy również o komfort naszej postaci. Czyli inwestowanie w mieszkanie, miejsce w którym nasza gwiazda wybiegów mody odpoczywa jest również ważne. Tak samo jak wchodzenie w odpowiednie interakcje z innymi osobami w grze. Nie możemy zapominać o żadnym detalu, każdy ma wpływ na grę.

Cel – top modelka

Oczywiście nie zapominamy o tym by wspinać się po szczebelkach kariery. Każda przyszła top modelka rozpoczyna od mniejszych konkursów jednak nie wolno jakichkolwiek z nich pomijać. To powoduje, że zdobywa się niezbędne doświadczenie, lepiej można wpłynąć na rozwój postaci. Do tego gra online Arena Mody pozwala na stawanie do pojedynków z innymi modelkami. Wygrane w nich są sowicie opłacane.

Gra przeglądarkowa Arena Mody praktycznie nie pozwala na chwilę nudy. Nic z tych rzeczy, wręcz przeciwnie, każdy dzień, każda chwila w grze wymaga od nas działań. Dzięki temu tak zwana miodność gry jest na wysokim poziomie. Warto zainteresować się tym tytułem, w kategorii gry dla dziewczyn o tematyce modelingu to na pewno ścisła czołówka

Gameplay: