Kategoria: Akcja

Posted on 9 lipca 2016  in Akcja

Gry Akcji online to niezwykle popularny gatunek który dzięki rozwojowi technologii, grafiki zyskuje bardzo wiele. Dzisiaj gracze otrzymują dostęp do rozrywki na najwyższym poziomie, co jeszcze niedawno było zarezerwowane tylko dla gier na PC czy konsole. Najprościej można napisać, że wszelkiego rodzaju gry przeglądarkowe akcji wymagają od ludzi zręcznościowego podejścia do rozrywki, umiejętności szybkie reagowania, refleksu. Oczywiście cała linia fabularna ma ogromne znaczenie. W końcu w takich grach buduje się własną postać która ma okazję stać się bohaterem. Relaksując się przy internetowych grach akcji zazwyczaj widzimy świat wykreowany przez twórców z perspektywy pierwszej osoby lub trzeciej.

Znaczny rozwój możliwości przygotowania, kreowania nowych tytułów gier akcji doprowadził do tego, że internauci na pewno będą mieli z czego wybierać, że tworzone są podkategorie związane z tego typu rozrywką. Można przenieść się w sam środek konfliktu wojennego, brać udział w ogromnej potyczce wojsk, a na pewno tego możemy doświadczyć w tytule World of Tanks. Dla zwolenników światów fantasty przygotowano również szereg tytułów. Tutaj gracz oprócz codziennego zmagania z niezliczonymi ilościami przeciwników, umiejętności skutecznego walczenia o swoje będzie również mógł wpływać na swoją postać, zdobywać lepsze umiejętności czy sprzęt. Przykładowym tytułem z tej kategorii jest Elsword. Istnieją także gry akcji online osadzone we współczesności takie jak np. Street Crime

Warto zagrać w gry przeglądarkowe akcji gdyż jest to obecnie rozrywka na najwyższym poziomie. Nie trzeba wcale spędzać całego dnia przed komputerem, nic z tych rzeczy. Istnieją tytuły które są tak zaprojektowane że zapewniają nam rozrywkę już po kilku minutach grania i nie wymagają więcej od gracza. Zatem dla każdego coś dobrego

[Top]

Kategoria: Akcja

Elsword – gra przeglądarkowa akcji

Posted on 5 lipca 2016  in Akcja

Staw czoło przygodzie, zostań tym który będzie mógł uratować Elios przed ostateczną zagładą. Walcz z potworami, rozwijaj postać, współpracują z innymi graczami, wszystko w Twoich rękach. To właśnie oferuje nam gra przeglądarkowa MMORPG Elsword, to właśnie wstęp po którym nie ma wyjścia, ten tytuł musi stać się obowiązkowy. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Akcja

Street Crime – gra przeglądarkowa akcji

Posted on 29 czerwca 2016  in Akcja

Po zasłużonej odsiadce wychodzisz na wolność i jedynym celem który Tobie przyświeca to jak najszybsze odbudowanie własnego imperium. A zadanie to na pewno nie będzie łatwe, gdyż konkurencja nie śpi i w trakcie przymusowych wakacji znakomicie rozbudowała własne struktury. (więcej…)

[Top]

Kategoria: Akcja

World of Tanks – gra przeglądarkowa akcji

Posted on 29 czerwca 2016  in Akcja

Czterej Pancerni i Pies to już przeszłość. Dzisiaj wszyscy zachwycają się tym co proponuje świat World of Tanks. Zostać czołgistą i rywalizować o prymat wśród ludzi z całego świata to znakomita rozrywka. Uwagę graczy przykuje na pewno znakomita jakość wszystkich elementów, wszystkich detali. Począwszy od znakomicie wygenerowanych czołgów, poprzez wszelkie elementy krajobrazu jaki będziemy napotykali na swojej drodze walcząc o palmę pierwszeństwa. (więcej…)

[Top]